Blitz

 Breaking News

Martohet The Rock në një ceremoni surprizë në Hawaii

Martohet The Rock në një ceremoni surprizë në Hawaii
August 20
12:35 2019

Aktori i njohur i filmit “Fast and Furious”, Dwayne Johnson, i njohur nga të gjithë si The Rock ka ndarë së fundmi me të gjithë ndjekësit në Instagram lajmin e bukur se është martuar me partneren e tij, Lauren Hashian.

The Rock e Lauren janë fejuar në vitin 2007 dhe kanë dy vajza, Jasmine 3 vjeçe dhe Tiana 15 muajshe. Por duket se nuk kishin gjetur kohën e përshtatshme për t’u martuar dhe vendosën ta bënin të tillë: Surprizë!

Çifti kishte planifikuar të martohej në pranverën e 2018, por e shtynë ceremoninë pasi Lauren mbeti shtatzënë me vajzën e dytë.

“Po, pranojmë. Gusht, 18, 2019. Hawaii. Pomaikai (të bekuar),” , ka shkruar Dwayne në Instagram.

Share