Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Martohen në fshehtësi Ryan Gosling dhe Eva Mendes

Martohen në fshehtësi Ryan Gosling dhe Eva Mendes
September 21
18:41 2016

Ryan Gosling dhe Eva Mendes janë martuar në fshehtësi.

Pas 5 vitesh lidhje, çifti ka organizuar një ceremoni martesore  me një grup të vogël familjarësh dhe miqsh.  Një burim i afërt me çiftin ka thënë:

“Eva dhe Ryan janë ndier gjithmonë si një çift i martuar. Ata janë të dashuruar me njëri-tjetrin”.

Gosling dhe Mendes kanë filluar të shoqërohen në 2011-n, gjatë xhirimeve të filmit “The Place Beyond the Pines”. Prej lidhjes së tyre ata kanë edhe 2 vajza. Çifti e ka mbajtur larg mediave jetën  private./Blitz.al/

Komento
Shperndaje