Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Martesat e Hollivudit që dështuan për një kohë shumë të shkurtër

May 29
18:35 2016

Lisa Marie Presley dhe Nicolas Cage

Lisa Marie Presley dhe Nicolas Cage
Picture 1 of 10

Lisa Marie Presley dhe Nicolas Cage u martuan në vitin 2002 dhe pas 108 ditësh ajo kërkoi divorcin.

Lajmet e showbizz-it janë duke shkruar pafund për ndarje të çifteve që për të gjithë fansat kanë qenë idhuj dhe shembuj të martesave të suksesshme. E ndërkohë që flitet për këto dështime, kujtojmë martesat që kanë zgjatur më pak në botën e yjeve. Dëshironi ta dini se kush e ka thyer rekordin me një divorc të menjëhershëm, vetëm 55 orë pas celebrimit? Shfletoni galerinë dhe njihuni me martesat që mbaruan para muajit të mjaltit.

Komento
Shperndaje