Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Marrëdhënia mes Gent Fatalit dhe Capital T: “Kur u largova nga labeli, nuk u ndamë aq mirë!”

Marrëdhënia mes Gent Fatalit dhe Capital T: “Kur u largova nga labeli, nuk u ndamë aq mirë!”
April 21
10:12 2019

Rreth tri vite më parë Capital T dhe Gent Fatali kanë publikuar bashkëpunimin e tyre “Qka don ajo”, por prej asaj kohe nuk janë parë më bashkë, madje nuk ndiqen as në Instagram.

Nisur nga kjo, i ftuar në emisionin “Thumb” në Abc News Gent Fatali është pyetur për raportin me Capital T.

Ndonse në intervista të tjera është shprehur se ka marrëdhënie të mirë, në fakt nuk ka qenë tamam kështu. Genti dhe Capital kanë patur një debat të vogël pas largimit të Gentit nga labeli Authentic.

“Në fillim kur kam dal prej “Authentic Entertainment” dhe kam kaluar tek “Max Production”, nuk është se jemi ndarë edhe aq mirë se ka qenë një kohë kur janë bërë disa gjëra kështu me nxitim, se ndonjëherë njeriu nxitohet për mënyrën si i zgjidh gjërat. Por me Capital t kam dal kam pirë kafe”.= ka thënë reperi.

Epo tashmë duket se inatet e vjetra të dy reperët i kanë lënë pas./Blitz.al/

Komento
Shperndaje