Blitz

 Breaking News

Marrëdhënia me të motrën, Jonida Maliqi: “Më ka krijuar një kompleks”

Marrëdhënia me të motrën, Jonida Maliqi: “Më ka krijuar një kompleks”
February 10
15:48 2019

Jonida Maliqi ka një marrëdhënie shumë të ngushte me motrën dhe mbesën e saj të cilat jetojnë jashtë vendit. Ajo e ftuar në barin e emisionit “THUMB” të Fatmës dhe Aulonës foli për marrëdhënien me Xhildën.

“Unë kam qenë gjithnjë motra e shëmtuar”- tha Jonida dhe e pyetur nga Aulona nëse kjo ka krijuar rivalitet ajo tha se përkundrazi e ka stimuluar për mirë gjithsesi ka ndikuar:

“Ka ndikuar, megjithatë Xhilda më ka krijaur një kompleks gjatë gjithë fëmijërisë sime, më thonte je shëndosh , duhet të dobësohesh ki kujdes dhe unë përpara se të vijë Xhilda bëj 2 javë dietë, mundohem të shkoj në aeroport e trukuar.  Sa më takon më thotë ça bëre prit të shikoj, hiqi syzet, duhet të vish urgjent në Qipro’.” – ka përfunduar Jonida.

/Blitz.al/

Share