Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Marrëdhënia e Taylor Swift dhe Tom Hiddelston në krizë

Marrëdhënia e Taylor Swift dhe Tom Hiddelston në krizë
September 05
14:07 2016

 

Taylor Swift dhe Tom Hiddleston janë duke kaluar një krizë në marrëdhënien e tyre, sepse aktori nuk pranon më të jetë nën urdhrat e këngëtares.

Një burim i afërt me çiftin ka thënë: “Tom nuk është më në gjendje të bëjë çdo gjë që do ajo. Ai ka ndryshuar 360 gradë dhe udhëton në të gjithë botën sa herë Taylor “përplas duart”. Tom është bërë i varur prej saj”.

Së fundmi Tom ka kërkuar më shumë hapësirë për veten e tij, por Swift nuk e pranon këtë dhe ka thënë se aktori duhet të ndihet me fat që është në jetën e saj./Blitz.al/

Shperndaje