Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Marina Vjollca: S’kisha komentuar ndonjëherë por u teprua me akuza të paqëna

Marina Vjollca: S’kisha komentuar ndonjëherë por u teprua me akuza të paqëna
August 03
22:08 2016

Marina Vjollca është një nga moderatoret më seksi të ekranit shqiptar. E diskutuar shpesh për pamjen e saj në rrjete sociale, Marina mbrëmjen e sotme ka postuar disa fotografi për t’ju dëshmuar të gjithëve se nuk ka bërë ndërhyrje në trupin e saj dhe është e gjitha natyrale.
Në dy postime të njëpasnjëshme, e para daton në daljet e saj të para si velinë e Fiks Fare në moshën 15 vjeç, ndërsa e dyta dy vite më vonë, duket se Marina fizikun që ka sot e ka patur dhe vite më parë. Përmes një shkrimi bashkangjitur, fotove moderatorja sqaron për të gjithë skeptikët se ka qenë pjesë e televizionit që në moshë të vogël dhe me kalimin e viteve dhe vetë ajo ka qenë në proces formimi.

“Viti 2007, pak muaj pa bërë 17 vjeç.
S’kisha komentuar ndonjëherë lajmet për “ndërhyrje kirurgjikale”, po mendoj se u teprua me akuza të paqëna…
Jam bërë pjesë e televizionit në moshen 15 vjeçare e normale që kam qenë në proces formimi dhe mënyra e të bërit make up është shumë ndryshe nga përpara. Flm për “skeptikët”-shkruan moderatorja në Instagram.

15 vjec! Emisioni “Fiks Fare”

A photo posted by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Shperndaje