Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Marina Vjollca rrëfen se e do, por shumë shpejt “ai” e bën të pendohet…

Marina Vjollca rrëfen se e do, por shumë shpejt “ai” e bën të pendohet…
November 16
14:54 2016

Moderatorja simpatike e Top Channel, Marina Vjollca, është shumë aktive në rrjete sociale. Thonë se me kohën ndryshon edhe humori apo dita të bëhet më e bukur  nëse moti është i mirë dhe këtë na ka treguar edhe Marina. Ditën e sotme ajo ka postuar një foto ku na rrëfen se i do ditët me diell.

“I dua ditët me diell…”,- shkruan ajo në Instagram.

Duket se Marina e shijon kohën e mirë, megjithatë duhet të themi se na ka bërë paksa konfuzë. Nuk ka vonuar shumë dhe bukuroshja ka postuar një tjetër foto në InstaStory, duke shkruar  se dielli po i vret sytë.  Dielli e ka bërë Marinën të pendohet shpejt për “dashurinë” ndaj tij, megjithatë duhet thënë se çdo e mirë e ka një të keqe të vogël./Blitz.al/

mari marina

Komento
Shperndaje