Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Marina, personi më i afërt për Getoarin

Marina, personi më i afërt për Getoarin
October 15
17:03 2016

Prej shumë kohësh dihet se Getoari dhe Marina Vjollca janë në një lidhje, madje së fundmi çifti nuk heziton të postojë foto së bashku.

Pak më parë, Getoari ka postuar një foto në Instagram, ku mbrapa shihet një poster i të dashurës së tij, Marina Vjollcës.

Në këtë foto ai ka shkruar: “I got my own back”, duke treguar  se Marinën e ka një person shumë të afërt. Madje ai ka besim tek e dashura dhe mbështetet tek ajo, duke e konsideruar njëlloj si veten e tij.

Kjo foto me këtë mbishkrim mund të quhet vërtet një gjest romantik nga Getoari drejtuar Marinës./Blitz.al/

capture

Shperndaje