Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Marina Fara fotografohet në plazh me futbollistin e njohur, lidhje dashurie?

Marina Fara fotografohet në plazh me futbollistin e njohur, lidhje dashurie?
July 30
16:20 2017

Vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, Marina Fara ka disa muaj që publikon fotografi e video nga plazhi në rrjete sociale, ku ajo duket tepër në formë.

Së fundmi, ajo është fotografuar me futbollistin e njohur të ekipit të Tiranës, Albi Doka.

Por këtë herë ka qenë vetë mbrojtësi 19-vjeçar i Tiranës që i ka publikuar këto fotografi në rrjete sociale.

Pas një sezoni tepër pozitiv me Tiranën, në sajë të të cilit u bë pjesë e Kombëtares U-21, Doka duket se ka relata mjaft të mira me Marinën.

Nuk dihet nëse mes tyre mund të ketë apo jo diçka më shumë?  /Blitz.al/

Komento
Shperndaje