Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Marina është xheloze për Luanën dhe këtë nuk e ka problem të na e thotë publikisht

Marina është xheloze për Luanën dhe këtë nuk e ka problem të na e thotë publikisht
December 05
11:43 2018

Luana dhe Marina Vjollca janë dy nga moderatoret që kanë krijuar një simpati të madhe tek publiku. Marina ka vendosur që këtë sezon të mos jetë pjesë e televizionit ndërsa Luana vijon me suksesin e “Shiko Kush Luan” cdo të shtunë në Top Channel ,

Sigurisht që lidhja e motrave me njëra-tjetrën është shumë e fortë dhe jo vetëm mes tyre por edhe me motrën e tyre të madhe Lirën.

Kjo e fundit ka si të preferuar Luanën dhe duket se Marina është shumë xheloze për këtë fakt e nuk ka kompleksin të e tregoj edhe publikisht.

Ajo në disa Instastory ku uron të motrën për ditëlindje ka treguar se e vetmja gjë e keqe që ka Lira është se ka Luanën si të preferuarën e saj.

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje