Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Marina dhe Getoari kanë një (ose dy) shoqërues në “muajin” e mjaltit!

Marina dhe Getoari kanë një (ose dy) shoqërues në “muajin” e mjaltit!
September 24
17:11 2017

 

Ashtu siç e do dhe zakoni, pas një dasme të madhe e të lodhshme çifti udhëton drejt një destinacioni për këtë kaluar muajin e mjaltit, edhe Marina me Getoarin kanë udhëtuar drejt Xhamajkës për të kaluar pak ditë bashkë.

Moderatorja la pas dorë programin e ri që do të startojë në Tv Klan për të udhëtuar drejt ishujve të largët, por nuk është e vetme…

Përveç Getoarit, në Xhamajkë ndodhet edhe e motra e Marinës, Luana, e cila ka postuar disa foto e video nga vendi ekzotik. Nuk e dimë akoma nëse Luana është bashkë me Krenarin apo është “shoqëruese” e çiftit të sapomartuar, por jemi të sigurtë që këtë gjë do ta mësojmë shpejt.

Kujtojmë se në 10 shtator morëm dy lajme të mira, e para ishte dasma e moderatores dhe reperit e e dyta ishte konfirmimi i lidhjes së Luanës me biznesmenin Krenar Cocaj. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje