Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Marilyn Manson: “Johnny Depp është kryqëzuar padrejtësisht”

Marilyn Manson: “Johnny Depp është kryqëzuar padrejtësisht”
September 04
15:23 2016

Marilyn Manson ka treguar detaje nga divorci i mikut të tij Johnny Depp. Ai ka thënë se Depp ishte i kryqëzuar nga publiku gjatë divorcit me aktoren Amber Heard.

“Johnny është një nga njerëzit më të mirë që njoh dhe mu thye zemra kur pash se ai u kryqëzua padrejtësisht. Unë do të qëndroj me të në çdo moment, spse mendoj se  asgjë nga ato nuk është e vërtetë”.

Marilyn Manson është lënduar për faktin që Heard e akuzon Depp se ka qënë abuziv gjatë marrëdhënies së tyre./Blitz.al/

Shperndaje