Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mariana Kondi në zi, humb një mik të shtrenjtë!

June 06
13:59 2016

Marjana Kondi mikun më të mirë kishte qenin e saj të quajtur Terri.  Në shumë emisione apo shfaqje ku ka qenë e  ftuar nuk mund ta linte pa e përmendur atë. Terri ishte pjesë e familjes dhe dukej se Marjana kishte një lidhje shumë të ngushtë me të. Shpeshherë, aktorja postonte në rrjetet sociale foto me qenin e saj.

Por mesa duket java nuk paska filluar mirë për të. Nëpërmjet një postimi në Facebook, ajo ka lajmëruar se qeni i saj është ndarë nga jeta. Ajo shkruan: “Terri ka shkuar në botën e përtejme…”. Një ndarje shumë e dhimbshme për Marjanën, e cila sapo humbi mikun e saj besnik.

Etiketimet
Vip
Shperndaje