Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mariah Carey, një djallushe seksi për Halloween

Mariah Carey, një djallushe seksi për Halloween
October 24
17:02 2016

Mariah Carey çdo vit feston Halloween-in me ish-burrin e saj Nick Cannon dhe binjakët e tyre 5-vjeçarë, madje ata kanë udhëtuar drejt Los Angelos ditën e shtunë.

Këngëtarja ka veshur një kostum të kuq Latex djalli dhe e ka shoqëruar me krahë të kuq e një kordon me bri djalli në kokë. Mund të themi se Mariah duket vërtet një djallushe seksi me këtë kostum.

Mariah Carey dhe Nick Cannon vazhdojnë të ngelen miq dhe të festojnë festat së bashku, pavarësisht se kanë disa kohë të ndarë./Blitz.al/

mariah-carey-6de797a0-f039-4a0d-b9a9-a14f5e581993

 

Komento
Shperndaje