Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mariah Carey lë miliarderin, hidhet në krahët e balerinit Bryan Tanaka

Mariah Carey lë miliarderin, hidhet në krahët e balerinit Bryan Tanaka
November 03
15:29 2016

Gjatë periudhës së ndarjes nga miliarderi James Packer, Mariah Carey është parë shpesh me balerinin Bryan Tanaka. Mbrëmjen e së mërkurës ata janë parë duke ngrënë një darkë romantike në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Balerini 33-vjeçar njihet prej kohësh me këngëtaren dhe janë parë bashkë me vajzën e saj në Los Angelos.

Gjatë kohës që Mariah ishte në lidhje me miliarderin australian thuhet se balerini ishte larguar prej saj, por pas ndarjes ai është kthyer sërish. Këngëtarja është kapur nga fotografët, por nuk ka dashur të prononcohet për këtë gjë./Blitz.al/

ma

Shperndaje