Blitz

 Breaking News

Mariah Carey feston ditëlindjen përkrah të dashurit të ri

Mariah Carey feston ditëlindjen përkrah të dashurit të ri
March 28
17:55 2017

Këngëtarja e njohur amerikane, Mariah Carey, feston sot ditën e saj të lindjes dhe mbush plot 47 vjeçe (paçka se duket si 27!).

Ikona e muzikës është parë përkrah të dashurit të saj, Bryan Tanaka, në një resort ekzotik.

Këtë e shohim nga fotot që Tanaka ka postuar në rrjetet sociale. ku Carey duket shumë e lumtur.

“Duke filluar festimet e përvjetorit në një mjedis mjaft shik dhe relakues”, – shkruan balerini në Instagram.

Edhe 100 Mariah! /Blitz.al/

Starting the anniversary festivities in a relaxing chic environment. ??? #HappyAnniversary

A post shared by Bryan Tanaka (@bryantanaka) on

Share