Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Margot Robbie tregon sekretin: Për të fjetur mirë bëni “dush me birrë”

Margot Robbie tregon sekretin: Për të fjetur mirë bëni “dush me birrë”
August 18
11:48 2016

Keni probleme me gjumin? Tani keni një zgjidhje shumë të thjeshtë.

Margot Robbie ka zbuluar sekretin e saj për të bwrw  një gjumë të mirë. Sipas aktores duhet të bëni “dush me birrë”, domethënë jo të laheni me birrë por kur të futeni në dush pini një birrë të ftohtë. Dushi i nxehtë dhe birra e ftohtë janë dy faktorë që ndikojnë për një gjumë të mirë.

Këtë sekret ia ka thënë kostumografia dhe Robbie e aplikon çdo natë kur shkon në shtëpi. Ajo shprehet se është një gjë e përkryer./Blitz.al/

Shperndaje