Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Margot Robbie dhe misteri: 25 apo 30?

Margot Robbie dhe misteri: 25 apo 30?
May 14
14:31 2016

Shpesh mosha e aktoreve të njohura bëhet tema më e rëndësishme e bisedave. Kështu është edhe me aktoren e “Wolf of Wall Street”, Margot Robbie. “25 apo 30?”- kjo ishte çështja.

Teksa të tjerët diskutojnë akoma nëse Robbie ka gënjyer për moshën e saj, ‘The Sydney Morning Herald” (ri)shkruan disa fjali në 2008-n: “Aktorët e “Neighbours” janë parë dje në Sydney. Margot Robbie, 23 vjeçe, pati shfaqjen e saj të parë në publik teksa ndoqi “Sex And The City: The Movie””.

Pra, në 2008-n Robbie ishte 23 vjeçe, kurse në 2016-n, 25. Domethënë, ose aktorja është rritur vetëm 2 vite në 8 vite ose ajo është 30 vjeçe.

Se sa është mosha e aktores së njohur, është akoma një “mister”. Po qetësohuni, se Greta Koçi nuk qenka e vetmja.

Etiketimet
Shperndaje