Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Margot Robbie dhe Cara Delevingne tregojnë vendet më “të çmendura” ku kanë bërë seks

Margot Robbie dhe Cara Delevingne tregojnë vendet më “të çmendura” ku kanë bërë seks
July 26
18:11 2016

Margot Robbie dhe Cara Delevingne  njihen të dyja si vajzat “e këqija” të ekranit. Aktoret e  “Suicide Squad” gjithmonë kanë qenë të hapura me publikun dhe këtë herë kanë vendosur të tregojnë për vendet më të çmendura ku kanë kryer marrëdhënie seksuale.

Cara ka thënë: “Unë kam kryer marrëdhënie seksuale disa erë në avion dhe gjithmonë më kanë kapur. Kjo është shumë e vështirë, që të mos kapeni. Një herë po bëja seks në sediljen e aeroplanit dhe një djalë po na shikonte.  Pasi mbaruam i thashë stjuardesës:  “Ai djali më ka ngulur sytë dhe vetëm shikon, a mund t’i thuash të ndalojë?”

Kurse Margot, ndryshe nga Cara, pëlqen të bëjë seks në ujë. Ajo ka treguar se ka kryer marrëdhënie duke bërë xhiro me jet-ski. /Blitz.al/

Shperndaje