Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Manjola Nallbani feston 50-vjetorin dhe duket më seksi se kurrë

Manjola Nallbani feston 50-vjetorin dhe duket më seksi se kurrë
August 04
10:10 2016

Manjola Nallbani ka festuar ditën e djeshme 50-vjetorin e saj. Edhe pse bëhet fjalë për një përvjetor, Manjola ka zgjedhur ta festojë ditëlindjen duke shijuar pushimet me familjen e saj në bregdet, pa organizuar ndonjë festë të madhe.
Këngëtarja ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet seksi me një bikini të bardhë. Duhet theksuar se Manjola, përveçse një këngëtare e njohur, me shumë vite në skenë dhe një vokal potent, është edhe një nënë seksi, e cila me format e saj mund të konkurrojë pa problem edhe vajzat e reja. Dhe fotot më poshtë e vërtetojnë më së miri këtë. /Blitz.al/

3 Gusht 2016 #birthday Thankful for every new day ??

A photo posted by Manjola Nallbani (@manjolanallbani) on

???☀️????

A photo posted by Manjola Nallbani (@manjolanallbani) on

Shperndaje