Blitz

 Breaking News

Mamaja e blogeres së njohur shqiptare habit me stilin e veçantë

January 11
21:42 2020

Kushdo që e ndjek Anxhelinën në rrjete sociale besojmë se i referohet shpesh blogeres së njohur kur vjen puna tek veshjet.

Shumë vajza të reja frymëzohen nga stili i Anxhelinës dhe shija e saj e kombinimit.

 

Por ndoshta ky pasion i Anxhelinës për modën êshtë i trashëguar pasi rastësisht Anxhelina na prezantoi me mamanë e saj e cila dukshëm është një zonjë me një shije fine dhe stil në veshje.

Vera dhe Anxhelina Kotorri në një ditë janari në paradite e kanë shijuar mëngjesin të dyja bashkë kështu; të kombinuara me ngjyra njësoj sic bëjnë mamatë me vajzat e tyre të vogla.

Stil e ëma, stil dhe e bija!/Blitz.al/

 

 

Share