Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Malia Obama i surprizon të gjithë me mesazhin e saj: Pirja e duhanit vret

September 06
18:49 2016

Përpara disa javësh, vajza e madhe e presidentit Barack Obama është kapur duke pirë duhan në një festival.

Së fundmi, ajo është shfaqur  me një bluzë që shkruante: “Pirja e duhanit vret”. Duket se Malia Obama e ka veshur  këtë bluzë si për të rregulluar gabimin që bëri.

Këtë veprim të Malias e kanë mbështetur shumë njerëz në internet. Njerëzit kanë thënë se janë inspiruar nga Malia dhe ajo vajzë e meriton Harvard-in. Babai i saj ka qenë një duhanpirës, kështu që ai e kupton shumë  mirë vajzën e tij. Pavarësisht zërave që qarkulluan, Malia ka vendosur të ndërgjegjësohet pas videos së publikuar, ku ajo shfaqej duke tymosur cigare ose marijuanë, gjë që nuk u saktësua kurrë./Blitz.al/

GettyImages-599228436

Shperndaje