Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Make-up artiste si Valbona, ja kë grimon ajo

Make-up artiste si Valbona, ja kë grimon ajo
November 29
13:30 2016

Përveçse një nga miss-et më të bukura shqiptare, Valbona Selimllari ka edhe të tjera dhunti që e plotësojnë figurën e saj si personazh publik, por edhe si grua.

Bobi ka talent në pikturë, adhuron gatimin, por në të njëjtën kohë është edhe një make-up artiste e shkëlqyer.

Këtë e ka vërtetuar edhe këngëtarja Evi Reçi, e cila ka qenë e ftuar në një event dhe grimin ia ka besuar pikërisht miss-it të parë shqiptar.”Kur grimin ta bën e bukura Bobi”,- është kjo dixhitura që këngëtarja e hitit “Dhe jemi të dy” ka shoqëruar këtë foto./Blitz.al

Kur grimin ta ben e bukura Bobi?

A photo posted by Evi Reçi (@evireci) on

Komento
Shperndaje