Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Majlinda Bregu publikon një foto të veçantë për ditëlindjen e vajzës së saj

Majlinda Bregu publikon një foto të veçantë për ditëlindjen e vajzës së saj
September 29
18:52 2016

Deputetja Majlinda Bregu ka postuar në Instagram një foto me vajzën e saj. Znj. Bregu ia ka bërë këtë foto surprizë vajzës për ditëlindjen e saj.

“E vogla ime dhe e vogla ime sot e rritur! Gëzuar ditëlindjen! Përgjithmonë dashuri!”- ka shkruar ajo bashkangjitur me foton.

Në foton e parë Majlinda është shumë e re dhe vajza është e vogël, kurse sot Kejda mbush plot 18 vjeç. Në foton tjetër ato duken si dy motra, madje nuk mund të lihet pa u vënë re edhe ngjashmëria e madhe që kanë nënë e bijë.

Kejda tani është një adoleshente, por pavarësisht kësaj për deputeten do të mbetet “e vogla e saj”. /Blitz.al/

majlinda

Komento
Shperndaje