Blitz

 Breaking News

Majk ka një mesazh për të: Ti je katile

Majk ka një mesazh për të: Ti je katile
May 18
18:58 2017

Vetëm pak minuta më parë, Majk ka publikuar këngën e tij më të re, “Katile”.

“Ta fala zemrën, por ti ma ktheve”,- thotë vetë Majk në një frazë të këngës duke e dhënë mjaft mirë një mesazh edhe për “zemërthyerit” e tjerë.

Sigurisht që në prag të verës nuk mund të mungonte edhe një videoklip nga Majki në plazh. Ndërsa për sa i përket “katiles” së videoklipit nuk kemi çfarë të themi, pasi reperi ka zgjedhur vajzën e duhur: seksi dhe shumë joshëse.

Pra, duket se Majk i është bashkuar garës së Ledrit dhe Capital T me këngët që ata kanë nxjerrë pak ditë më parë. Për më shumë detaje ndiqni klipin më poshtë:

Share