Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Madonna pajtohet me djalin e saj

Madonna pajtohet me djalin e saj
May 02
19:17 2016

Më në fund, këngëtarja Madonna pajtohet me djalin e saj Rocco.

57-vjeçarja e ka treguar këtë gjë nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Instagram, ku në foton ku përqafon të birin ka shkruar: “Kemi nevojë për dashuri!”

Kujtojmë se në vigjilje të Krishtlindjes së kaluar, djali ishte larguar nga Nju Jorku për të shkuar tek babai i tij, Guy Ritchie, në Londër.

Ata nuk janë takuar për rreth 4 muaj, gjë që bëri të niste një luftë ligjore mes yllit të pop-it dhe ish-bashkëshortit të saj!

 

We Need! ?

A photo posted by Madonna (@madonna) on

Komento
Etiketimet
Shperndaje