Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Madonna mbron të birin pasi e arrestuan për kanabis

Madonna mbron të birin pasi e arrestuan për kanabis
November 24
14:47 2016

Ylli i muzikës, Madonna, ka thyer heshtjen pak orë pasi djali i saj Rocco është arrestuar për posedim kanabisi.

Ajo ka dalë me një deklaratë publike për mediat, ku ka theksuar: “E dua shumë dhe do të bëj çmos për t’i dhënë mbështetjen time për çdo gjë që ka nevojë”. Madonna e cilësoi këtë si një çështje familjare. Më tej ajo u është lutur mediave që ta respektojnë privatësinë e tyre, pavarësisht se ajo është personazh publik.

Djali i saj Rocco u arrestua nga policia në Londër pasi zotëronte disa doza drogë me vete dhe tashmë ndodhet në një qendër rehabilitimi. /Blitz.al/

Shperndaje