Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Luna, vajza e John Legend, në ndeshjen e saj të parë të basketbollit

June 03
13:35 2016

Loja e parë e Lunës në basketboll! John Legend ka shpërndarë në Snapchat momentet ku bashkëshortja Chrissy Teigen  mban në krah fëmijën e tyre të parë në  Oracle Arena në Okland këtë të enjte. Chrissy mban në duar Lunën e vogël para fillimit të finales mes Cleveland Cavaliers dhe Golden State Warriors. John dukej një baba krenar teksa dëgjohet të brohorasë: Loja e parë e basketbollit për Lunën! “Oh my goodness”!

Megjithatë, çifti nuk e ka marrë Lunën gjatë ndeshjes, edhe pse një rreng i vogël i Chrissy-t si për të bërë kuriozë fansat, ka bërë të duket se vogëlushja ka qenë.  Ajo ka qenë prezente vetëm para fillimit të ndeshjes.

 

Shperndaje