Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lumturia e Nik Xhelilaj e ka emrin Nicole…

Lumturia e Nik Xhelilaj e ka emrin Nicole…
November 03
21:39 2016

Aktori i famshëm shqiptar, Nik Xhelilaj, i cili po e zhvillon karrierën e tij në Gjermani, duket se ka kaluar një ditë të lumtur.

Puna dhe njerëzit që e rrethojnë e bëjnë aktorin simpatik të ndihet super i lumtur. Ai është shpërngulur në Berlin, ku po punon për projektet e radhës.

Vitin e kaluar, Nik Xhelilaj ishte protagonisti kryesor i telefilmit të njohur gjerman, “Wintou”.

Por ne e kemi një pyetje: Kush është Nicole, kolege apo ndonjë mikeshë e afërt e aktorit simpatik?

/Blitz.al

image

 

Shperndaje