Blitz

 Breaking News

Luana Vjollca tregon se në cilin program do të shfaqet së shpejti

Luana Vjollca tregon se në cilin program do të shfaqet së shpejti
October 06
12:19 2016

Moderatorja simpatike e Top Channel, Luana Vjollca, ka ndarë me ndjekësit e saj në Snapchat ditën e parë të punës për këtë sezon.

14572586_10210406473588750_293691915_o

Më herët u aludua se Luana Vjollca nuk do të ishte më pjesë e Top Channel, ndaj dhe moderatorja ka menduar që nëpërmjet postimeve në Snapchat të rrëfejë të vërtetën.

Ajo është shfaqur pranë aktorëve të programit “Pa Limit”, që jemi mësuar ta ndjekim të djelave në “E diell”.

14571969_10210406473468747_1507041800_o14550615_10210406473108738_733969355_o

Nuk dihet nëse ky emision do të ketë të njëjtin format apo do të ketë ndryshime këtë sezon, por ajo që mund të themi me siguri është se Luana Vjollca do të jetë sërish pjesë e skuadrës së “Pa Limit” dhe rrjedhimisht edhe e Top Channel. /Blitz.al/

 

Share