Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Luana Vjollca shijon…

Luana Vjollca shijon…
November 04
10:16 2016

E kemi parë këto kohë të shkojë shpesh në Prishtinë dhe kjo e ka një shpjegim. Moderatorja Luana Vjollca është duke punuar për këngën e saj të re, që siç shohim edhe në fotot që poston po e punon në studiot muzikore kosovare.

Por moderatorja seksi ka shijuar edhe një fenomen shumë të këndshëm natyror. Me uljen e temperaturave kanë nisur edhe reshjet e para të borës dhe këtë moment Luana e ka fiksuar me një video në Insta Stories.

Kënga e re Luanës do të titullohet “Je veç ti”./Blitz.al

Shperndaje