Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Luana Vjollca poston foton e parë me…

August 11
17:42 2016

 

Mund të themi që tashmë jemi afër fundit të sezonit veror dhe kemi parë pothuajse çdo personazh të famshëm me rroba banje… përveç njërës në fakt: Luana Vjollcës.

Moderatorja seksi nuk kishte postuar asnjë foto me rroba banje këtë verë, edhe pse ishte me pushime në Santorini para pak muajsh.

Ajo ka postuar ditën e sotme (më në fund) një foto në Instagram, e veshur me bikini në ngjyrë të kuqe dhe shkruan: “Fotoja e parë  me bikini”.

Duhet të themi se me këto bikini Luana duket mjaft seksi dhe i këshillojmë të postojë edhe foto të tjera, pasi prezantuesja është tepër e rezervuar kur vjen puna te fotot me rroba banje.

Komento
Shperndaje