Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Luana Vjollca kujton kohën kur ishte shumë e egër

Luana Vjollca kujton kohën kur ishte shumë e egër
October 20
22:14 2016

Moderatorja simpatike Luana Vjollca është kthyer pas në kohë mbrëmjen e sotme. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një moment të veçantë për të, sfilatën e saj të parë, e cila e ka bërë nostalgjike.

Teksa sot ajo është një femër seksi që tërheq vëmendjen me look-un e saj, moderatorja i është kthyer kujtimeve të adoleshencës ku ajo shfaqet tërësisht ndryshe. 15-vjeçare, natyrale, por edhe “shumë e egër”, siç shprehet vetë e vogla e motrave Vjollca.

“Në sfilatën time të parë… 15 vjeçe, me flokë natyralë dhe shumë e egër. Joni Peçi, ç’kujtime!”- shkruan ajo përbri fotos. /Blitz.al/

Ne sfilaten time te pare..15vjec,me floke natyral dhe shume e eger ? @jonipeci c’kujtime ?

A photo posted by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Komento
Etiketimet
Shperndaje