Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Luana Vjollca ka një dëshirë: “E dua një…”

Luana Vjollca ka një dëshirë: “E dua një…”
November 26
15:44 2016

Sapo ka publikuar këngën e saj më të re “Je veç ti” dhe është duke e shijuar në maksimum këtë projekt të ri muzikor. Por në profilin e saj në Snapchat, Luana na njeh me një tjetër dëshirë të saj.

Ajo shfaqet me një bebe të bukur në duar dhe shkruan se “do një fëmijë”. Është tashmë e ditur që vogëlushët janë mrekullia vetë, por që moderatorja seksi të ketë një tillë duhet të ketë fillimisht një partner, për të cilin ajo nuk flet kurrë.

Ose ndoshta ky është një mesazh për mashkullin që ajo ka në krah…/Blitz.al

Komento
Shperndaje