Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Luana Vjollca fton një “mysafir” të ri në shtëpi

Luana Vjollca fton një “mysafir” të ri në shtëpi
November 18
19:05 2016

Familja Vjollca duket se është mjaft mikpritëse me mikun e saj  më të ri.

Luana Vjollca ka postuar në rrjetet sociale video dhe foto të një maceje të vogël.

Moderatorja është duke u kujdesur me shumë dashuri për të dhe në këto postime ka treguar se macen e ka gjetur në rrugë.

Për Luanën, mesa duket nuk ka rëndësi në qoftë se është mace shtëpie apo rruge, ajo thjesht nuk e ka lënë këtë kotele të ngordhë nga i ftohti.

Ky është një gjest mjaft i bukur dhe ajo është e lumtur që ka një mysafir në shtëpinë e saj./Blitz.al/

luana

lu

Shperndaje