Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Luana Vjollca falënderon ndjekësit e saj në një mënyrë të veçantë

Luana Vjollca falënderon ndjekësit e saj në një mënyrë të veçantë
October 17
18:05 2016

Së fundmi është bërë traditë që personazhet e njohur tregojnë numrin e ndjekësve në Instagram, madje mund të themi që është bërë edhe si një garë se kush ka më shumë ndjekës.

Moderatorja Luana Vjollca ka shumë fansa dhe me mijëra ndjekës në Instagram.  Sot ajo ka arritur të ketë plot 750 mijë (750 k) ndjekës në llogarinë e saj.

Si për të falënderuar, por edhe për të treguar këtë shifër të madhe, ajo ka postuar një foto në Insta Story ku ka fotografuar një pjatë me makarona dhe te luga ka formuar “750k”.

Duket se kjo gjë e ka lumturuar moderatoren dhe ka vendosur që ta ndajë pikërisht me ndjekësit e saj./Blitz.al/

luana      luanaa

Shperndaje