Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Luana Vjollca: Dua të bëhem mami!

Luana Vjollca: Dua të bëhem mami!
July 19
14:42 2016

Luana Vjollca është një nga moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar.

Të gjithë e njohim si një personazh që i adhuron lulet, por kjo nuk është e vetmja gjë pas së cilës Luana është e dashuruar. Në një postim në Instagram moderatorja tregon se ka kaluar një ditë ndryshe nga të përditshmet e saj në shoqërinë e një miku jo të zakonshëm, i cili e ka bërë të shprehi një dëshirë të pathënë më parë prej saj, të paktën jo me zë. Luana shfaqet në video duke kaluar kohë me Arborin, djalin e moderatores së sportit Bora Zemani dhe DJ Vin Veli.

“I dua kaq shumë fëmijët!! Një dashuri Arbori #wanttobeamami”- shkruan Luana në Instagram.

 

I dua kaq shume femijet!! @borazemani @vinveli nje dashuri Arbori ❤️ #wanttobeamami

A video posted by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Shperndaje