Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Luana ia “lë stafetën” Marinës…

Luana ia “lë stafetën” Marinës…
November 03
18:09 2016

Dy vjet më parë, pseudonimi i Luana Vjollcës ishte “lule”, kjo për vetë faktin se moderatorja seksi merrte përditë buqeta të mëdha me lule. Por kjo periudhë duket se ka marrë fund për Luanën, pasi asaj nuk i vijnë më  dhurata të tilla nga admiruesit e saj të fshehtë.

Këtë stafetë duket se tashmë e ka marrë motra e saj, Marina, e cila është shumë e dashuruar me partnerin e saj, Getoar Selimi, i cili kujdeset për të në çdo detaj. Marina ka postuar pak minuta më parë një foto me një trëndafil të bardhë dhe duket tejet e lumtur.

Sepse, siç dihet, përveç diamanteve, femrat adhurojnë edhe lulet./Blitz.al

Shperndaje