Blitz

 Breaking News

Luana fillon koncertet, por fansat i dhurojnë…

Luana fillon koncertet, por fansat i dhurojnë…
January 04
16:23 2017

Besoj se e keni kuptuar që showbiz-it shqiptar i është shtuar tashmë një këngëtare dhe ajo është Luana Vjollca. Moderatorja seksi e Top Channel duket se e ka nisur vitin e ri me koncerte, herë e vetme dhe herë me kunatin e saj, Getoar Selimin dhe reperat e Babastars.

Luana ka tashmë plot 8 këngë, mjaftueshëm për mbrëmje koncertore dhe tani e tutje do ta shihni atë në klube të ndryshme nate duke performuar.

Por fansat e saj jo vetëm që nuk e kanë pritur duarbosh, por i kanë dhuruar asaj lule. Ju kujtohet besoj që rreth dy vjet më parë biondja seksi njihej me emrin “lule”, pasi adhurues të shumtë i dërgonin buqeta lulesh, të cilat Luana nuk ngurronte t’i postonte në Instagram./Blitz.al

Share