Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Luana dhe Kylie me të njëjtat bikini! Cilës prej tyre i shkojnë më shumë?

Luana dhe Kylie me të njëjtat bikini! Cilës prej tyre i shkojnë më shumë?
July 11
17:05 2018

 

Ndjekësit e komplimentuan Luanën sapo publikoi foton ku shfaqej në plazh e veshur me një body në ngjyrë rozë dhe me material të shkëlqyeshëm.

Moderatorja e “Shiko kush Luan” zgjodhi ti vishte këto rroba banje në pushimet e saj pak ditë më parë në Mikonos dhe komplimentet ndaj saj në komente ishin të shumta.

Po të njëjtën veshje ka zgjedhur edhe Kylie Jenner në fotot që ka zhvilluar për lançimin e linjës së re kozmetikë nën emrin e saj ditën e premte, “Summer Collestion X Kylie Cosmetics”.
Kylie shfaqet e ulur mbi një grumbull bananesh teksa padiskutim bie në sy ky kostum banje i materialit latex. Kush ju pëlqen më shumë Kylie apo Luana me këtë body?/Blitz.al/

Komento
Shperndaje