Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Luana dhe Krenari jo vetëm që nuk janë ndarë, por ky i fundit paska qenë dhe “fotografi” i pushimeve në Zvicër

Luana dhe Krenari jo vetëm që nuk janë ndarë, por ky i fundit paska qenë dhe “fotografi” i pushimeve në Zvicër
February 14
15:01 2018

Ja tek e morët edhe një lajm të mirë këtë Shën Valentin. Mos u shqetësoni, Luana dhe Krenari janë bashkë dhe situata sapo u qartësua.

Edhe pse mediat folën se mes Luanës dhe Krenarit ka pasur një krisje, një koment i këtij të fundit në foton ku Marina dhe Luana “bënë sherr” mbi fjalën “bisha”, ka përfunduar çdo dilemë.

Me bishen time @ghettogeasy ❤️

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

“Çfarë fotografie! Profesionale…” – ka shkruar ai ndërkohë që Marina ia kthen: “Hahaha, thuaj shyqyr që pozuam neve bukur se ndryshe…” – duke nënkupuar se fotografi në fakt paska qenë Krenari i cili mesa duket mezi e ka gjetur këndin e duhur të fotos.

E hoqët merakun tani? Ja kaq ishte. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje