Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Luana bëhet xheloze për Marinën…

Luana bëhet xheloze për Marinën…
November 15
15:23 2016

Mbesa e Marinës dhe Luanës, Jori, ka postuar disa biseda shumë argëtuese në Insta Story. Duke pasur dy teze shumë të bukura në familje, ajo nuk di kujt t’i thotë se cila prej tyre është më e bukur.

Ajo ka postuar një foto fillimisht të  Marinës në Insta Story, ndërkohë që Luana i shkruan: “Qetësohu mi!”.

Këtë bisedë ajo ka vendosur ta ndajë edhe me teze Marinën, duke i çuar “screen shot” bisedën me Luanën dhe përgjigjja e Marinës është shumë “funny”.

“Unë jam e preferuara jote, mos u merr me atë”,- i shkruan ajo teksa Luana ka shprehur xhelozinë e saj./Blitz.al/

paa

pa

Shperndaje