Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lori Hoxha uron të shtrenjtën e saj: “Mjafton vetëm buzëqeshja jote që gjithçka të shkoj mirë”

Lori Hoxha uron të shtrenjtën e saj: “Mjafton vetëm buzëqeshja jote që gjithçka të shkoj mirë”
March 23
12:00 2018

Data 23 Mars për familjen Hoxha është një ditë shumë e rëndësishme pasi feston ditëlindjen Vjollca Hoxha, aksionerja e Top Media-s. Ashtu siç tashmë është kthyer në një zakon urimet nga vajzat e saj Lori dhe Sara Hoxha nuk mungojnë.

Këtë herë e para që ka shpërndarë në rrjetetet sociale një urim për nënën e saj ka qënë Lori Hoxha. Në postimin e saj në Instagram Lori ka shpërndarë foton e një tortë mjaft të veçantë me trëndafila. Ajo i ka bashkangjitur edhe një urim emocionues ku thuhet:
“Mjafton vetëm buzëqeshja jote që gjithçka të shkoj mirë, gezuar Mam.”

as long as you’re smiling, we will all be ok❤️ gëzuar mam✨

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Vajzat e familjes Hoxha janë shumë të lidhura me njëra-tjetrën gjë e cila ndikon edhe në suksesin e tyre.

 

 

 

Komento
Shperndaje