Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lori Hoxha poston foton më të ëmbël për “Shën Valentin”: Dashuria e parë nuk harrohet!

Lori Hoxha poston foton më të ëmbël për “Shën Valentin”: Dashuria e parë nuk harrohet!
February 14
12:23 2018

Të gjithë ju mund të jeni duke uruar personat e zemrës në këtë ditë të veçantë si e sotmja ku festohet dashuria, por për të gjithë ata që janë pjesë e “Top Medias” sot festohet një tjetër dashuri, 20-vjetori i “Top Albania Radios”.

Mund ta keni vënë re që shumica e folësve të radios kanë bërë dedikimet e tyre në rrjete sociale për gjithë eksperiencën e bukur që kalojnë aty, por ndër më të veçantët ka qenë a i Lori Hoxhës.

Blogerja ka postuar një foto ku ka qenë shumë e vogël, në ambientet e “Top Albania Radios” ku shkruan: “Dashuria e parë nuk harrohet!” – duke e konsideruar radion si “dashurinë” e parë të familjes së tyre që ia nisën prej aty për të ngritur më pas një media të madhe. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje