Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lori Hoxha poston foto provokuese për të reklamuar varëset, komenti i Sarës merr gjithë vëmendjen

Lori Hoxha poston foto provokuese për të reklamuar varëset, komenti i Sarës merr gjithë vëmendjen
February 21
13:20 2018

Vetëm pak minuta më parë, blogerja Lori Hoxha ka vendosur të postojë një foto për t’i treguar të gjithë ndjekësve markat të cilat ajo ka zgjedhur për kombinim duke qenë se ka pasur shumë pyetje lidhur me to.

Në foto, Lori shfaqet e veshur me një kanatiere tyl që ka një dekolte shumë të hapur, një palë xhinse të thjeshta dhe taka. Sigurisht look-un e saj e ka plotësuar edhe me disa aksesorë, siç janë disa varëse të cilat ajo jua rekomandon të gjithëve për ti blerë.

Por me të drejtë, Sara Hoxha i shkruan në koment: “Në fakt mendjen tek varëset e kemi” – përfundon ajo duke bërë shaka me faktin se të gjithëve në fillim ju bie në sy dekolteja e e hapur e blogeres, që me thënë të drejtën i duket mjaft bukur.

Komenti shumë tip i Sarës, sigurisht ka marrë shumë pëlqime. Si gjithmonë në fakt, sepse sa herë motrat ndajnë moment me njëra tjerën në rrjete sociale, ndjekësit janë shumë të prirur për tu shtuar. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje