Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lori Hoxha ndan emocionet e para si teze: “Faleminderit Zot!”

Lori Hoxha ndan emocionet e para si teze: “Faleminderit Zot!”
December 13
19:26 2016

Është bërë me dije kudo në media dhe rrjete sociale lindja e vogëlushit të çiftit Sara Hoxha – Ledion Liço. Ardhja në jetë e London-it sigurisht pasuroi jetët e të gjithë familjarëve, ndaj dhe një reagim emocional i Lori Hoxhës ishte mjaft i pritshëm dhe nuk ka vonuar.

Në Snapchat, ajo ka publikuar një fotografi duke mbajtur dorën Sarës. “Lumturia ime më e madhe. Faleminderit Zot! Mirë se erdhe DRITË!” – ka shkruar e lumtur Lori.

image

/Blitz.al/

Shperndaje