Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lori Hoxha me një unazë fejese?

Lori Hoxha me një unazë fejese?
October 28
16:34 2016

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, ka postuar në Snapchat një foto që lë vend për dyshim.

Lori njihet edhe si blogere, madje çdo ditë ajo prezanton veshjen e saj në rrjetet sociale. Si gjithnjë ajo vishet shumë stil, por në këtë foto rëndësia e veshjes zbehet duke parë unazën e kushtueshme në dorën e Lorit.

Ajo ç’ka vihet re është se Lori e ka vendosur unazën në dorën e majtë. Ndoshta kjo mund të jetë një tjetër dhuratë për të duke qenë se ka festuar ditëlindjen.

Ndoshta partneri i saj ka vendosur të zyrtarizojë lidhjen në fshehtësi dhe pse jo t’i  dhurojë edhe një unazë fejese… /Blitz.al/

lori

 

Komento
Shperndaje