Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lori Hoxha ditëlindje në ‘konkurrencë’ me yjet botërore: Cila doli më e bukur?

Lori Hoxha ditëlindje në ‘konkurrencë’ me yjet botërore: Cila doli më e bukur?
October 19
19:54 2017

Të gjithë mund të keni lexuar sot rreth e rrotull në portale për ditëlindjen e blogeres Lori Hoxha e cila angazhohet që çdo vit të sjellë diçka ndryshe në përvejtorin e lindjes së saj.

Për 24 vjetorin Lori kishte menduar një temë tërësisht ‘gold’ duke përshtatur të gjitha detajet e festës me ngjyrën e arit të cilën sigurisht e kishte përdorur dhe në veshjen e saj.

Por ne të Blitz.al vumë re se jo vetëm Lori ka zgjedhur fustanin e shkurtër, me shkëlqim e dekolte të theksuar për ditëlindjen e saj pasi edhe disa vajza shumë të njohura të shoëbizit botëror kanë bërë të njëjtën gjë.

 

#lorlortwentyfour

A post shared by L O R I✨ (@lorihoxha) on


Paris Hilton e ka veshur këtë fustan në 21 vvjetorin e saj, më pas Chiara Ferragni teksa ka festuar 30 vjetorin si dhe Kendall në daljen e saj të përpara disa muajve.

Cila e veshi më mirë? Ky fustan duket se qenka fatsjellës nëse vishet për ditëlindje pasi të gjitha vajzat janë dukur mjaft mirë, megjithatë, ne preferojmë të shkojmë me Lorin, duke qenë se ajo ka përshtatur edhe dekorin më së miri me veshjen e saj. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje