Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lori Hoxha, “brand-ambassador” e kompanive të fuqishme

Lori Hoxha, “brand-ambassador” e kompanive të fuqishme
November 22
12:45 2016

Lori Hoxha ka ndarë me të gjithë fansat dhe ndjekësit e saj në rrjetet sociale një lajm të mirë për sa i përket karrierës së saj.

Në një postim në Instagram, producentja e njohur ka treguar se tashmë është ”brand-ambassador” e “Jaguar” dhe “Land Rover” në vendin tonë.

“E lumtur t’ju lajmëroj se tashmë jam “brand-ambassador”  e “Jaguar” dhe “Land Rover” në Shqipëri”, – shkruan pjesëtarja e një prej familjeve më të njohura në vend. “Jam një fanatike e “Rover”-it, por do t’i bëj “Jaguar”-it të vogël një xhiro”.

Urime Lor! /Blitz.al/

 

1211

Shperndaje